Texor Tanklad OÜ on ettevõte, mis tegeleb mootorikütuste jaemüügiga. Ettevõtte tegutseb kolmes tanklas Reinu tee tanklas Viljandis, Päri automaattanklas ja Pärnus Savi tn automaattanklas.

Texor OÜ on 100% Eesti ettevõte.

Eelista alati kodumaist!

Iseteenindusautopesula on innovatiivne alternatiiv kodusele autopesule, teenusena pakutavale käsipesule ja automaatpesulatele. Iseteeninduspesulas peseb klient ise oma sõidukit, selleks on ettenähtud kolm pesuplatsi. Iga pesuplatsi küljeseinas on mündilugejaga valikudabloo, sisesta mündid ja vajuta soovitud toimingunupule, võta hoidikust pesur või pesuhari (kui valisid toiminguks vahuhari) ja alusta pesuga.

Iseteeninduspesula tööpõhimõte seisneb sisestatud rahasumma vähendamises vastavalt valitud toimingule, nii-näiteks loeb automaat erinevate leotusvahendite valiku puhul sisestatud rahasummat kiiremini maha, kui loputusveel. keskmiselt määrdunud sõiduauto pesuks kulub keskmiselt 4-5 eurot, ning kui euromünte parasjagu ei leidu, siis on pesulas vahetusautomaat, millega saab paberraha vahetada pesulamüntideks.

Esmakordsel külastamisel soovitame tutvuda pesula kasutusjuhendiga, mis õpetab samm-sammult pesulat kasutama. Kõik on tegelikult väga lihtne ja kasutajasõbralik.

Reinu tee tankla:

Kauplus/tankla avatud E-P 06:00-22:00
Automaattankla E-P 22:00-06:00
Reinu tee 18 Viljandi
Tel: +372 435 1889
reinutee@texor.ee

Juhatus:

Mark Orav – juhatuse esimees
Mobiil: +372 5657 7377
Tel: +372 435 1881
texor@texor.ee

Kirjuta meile!

Kliendikaardi võit

Mehitatud tanklates bensiini pealt 2 senti liitri ja diislit tankides 3 senti liitri pealt.

Automaattanklates võidad bensiini tankides 1 sent liitri pealt ja diislit tankides 2 senti liitri pealt.

Kliendikaarti saab taotleda Reinu tee 18 tanklas kui ka internetis. Kliendikaardi taotlemisel internetis on kõikide väljade täitmine kohustuslik, lisaks on võimalus kliendikaarti taotleda ka ID-Kaardile. Kliendikaart tehakse ära vähemalt 7 päeva jooksul ja saab kätte Reinu tee 18 tanklast. Ühe kliendikaardi maksumus on 1.50€, mille maksate kassas ja ID-Kaardile tegemine on tasuta.

Aitäh! Võtame teiega ühendust peadselt!
Sõnumi saatmisel tekkis viga. Palun proovi hiljem uuesti!
Tagasi